Skip to content
Slide 1

O Nas

Zorganizujemy ślub Twoich marzeń w Tajlandii!

Ślub w Tajlandii powstał z bardzo prostych powodów – uwielbiamy organizować wesela i imprezy! Zorganizowaliśmy ponad 200 wydarzeń na całym świecie, dzięki czemu masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć specjalne miejsce, które spełni Twoje marzenia ślubne w pięknej i egzotycznej scenerii. Organizujemy śluby na wyspie Koh Samui, na Phuket oraz w Khao Lak.

Robert

Absolwent Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie. Karierę rozpoczął odbywając szkolenia w Paryżu pracując dla selektywnych marek kosmetycznych. Będąc głównym makijażystą YSL współpracował z paryskimi kreatorami makijażu. Od prawie 20 lat współpracuje z marką kosmetyczną Mary Kay Polska prowadząc autorskie warsztaty z makijażu. Występuje jako trener, urodowy ekspert a jego charyzma od zawsze inspiruje uczestniczki do kreatywnego spojrzenia na makijaż, stylizację oraz dbanie o urodę w oparciu o zdrowy lifestyle. Znawca trendów, wizjoner, kolorysta. Człowiek, który każdej ceremonii ślubnej doda stylu, ponadczasowości ale nie zapomni również o tym co jest aktualnie modne. Od kilku już lat mieszka na wyspie Koh Samui podróżując pomiędzy Warszawą gdzie wciąż aktywnie udziela się w branży beauty a Tajlandią gdzie łączy swoje urodowo-podróżnicze pasje współtworząc Ślub w Tajlandii oraz biuro podróży Tajlandia Express

Grzegorz

Projektant, makeup artist, podróżnik…
Zadebiutował pierwszą autorską kolekcją w Warszawie w 1998 roku. Od tej pory projekty z metką Kasperski kojarzone są z oryginalnymi pomysłami oraz doskonałą jakością.
Przez 6 lat obdarzony zaufaniem przez międzynarodową markę Maybelline New York gdzie pracował jako jej ambasador.
Z branżą ślubną związany od zawsze, odpowiedzialny za wizaż, autor niezliczonej ilości sukien ślubnych, dodatków, akcesoriów. Konsultant ślubny w zakresie spójnej wizji artystycznej dekoracji, oprawy oraz stylizacji Państwa Młodych.

Aga

Z wykształcenia informatyk z zamiłowania organizator.
Jej dewiza to „ Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba chwilę poczekać.”
Produkowała największe pokazy mody w Polsce. Współpracowała z czołówką polskich gwiazd muzycznych. Prowadziła wytwórnię fonograficzną. Była wydawcą płyt. Opracowywała plany PR dla Artystów, z którymi współpracowała. Przemierzyła Polskę wzdłuż i wszerz organizując koncerty. W Tajlandii zorganizowała wiele ślubów. Kilka lat temu zamieniła zimną Polskę na słoneczną Tajlandię. Pomoże Ci zorganizować Twoje wymarzone wesele, tak byś miała nad nim pełną kontrolę a jednocześnie powód i siłę do uśmiechu właśnie w tym dniu!
Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych!

ŚLUB W TAJLANDII​

Tworzony z miłością​