Skip to content

ŚLUB W WILLI

Cena: 138.000 THB
Previous
Next
Malownicza, klimatyczna, szalenie inspirująca a do tego z przepięknym widokiem na zatokę oraz sąsiadujące wyspy – taka jest nasza willa……… To nie jedyny powód aby zdecydować się na taką właśnie formę spędzenia tego wyjątkowego dnia. Ślub w Willi zagwarantuje Państwu prywatną, intymną i luksusową atmosferę fundując prawdziwie ekskluzywne święto gdzie Twoje „tak” zostanie uwiecznione na tle zapierającego dech w piersiach tła lazurowego oceanu i nieba. Poza dniem ślubu, willa stanie się również miejscem pobytu oraz spotkań rodziny i przyjaciół również przed jak i po ślubie, takich jak brunche, lunche, imprezy przy basenie lub chociażby miejscem domowego spa czy relaksujących, prywatnych masaży. W tej luksusowej willi z 3 sypialniami może wygodnie spać 6 osób, Posiada ona część sypialną, dzienną, multimedialną, kąpielową, tropikalny ogród a bezproblemowy i przyjacielski personel willi gwarantują idealny czas na miejscu oraz ceremonię weselną. Sam pobyt tutaj to prawdziwa, tropikalna przyjemność!
 • KONSULAT POLSKI W BANGKOKU

  Umawiamy dla Państwa wizytę w Polskim Konsulacie w Bangkoku. Para młoda musi pojawić się w Konsulacie osobiście, na min. 7 dni przed ceremonią. Pozostałymi formalnościami zajmujemy się my.

 • MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH W BANGKOKU

  W Państwa imieniu składamy dokumenty w Ministerstwie Spraw Zagranicznych by zostały one przetłumaczone na język tajski i zalegalizowane.

 • URZĄD STANU CYWILENGO NA KOH SAMUI

  Umawiamy wizytę na zawarcie związku małżeńskiego w Urzędzie, pomagamy na miejscu by dopełnić całą procedurę zawarcia związku małżeńskiego w Tajlandii.

 • TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW I LEGALIZACJA

  Tłumaczymy akt ślubu najpierw na język angielski i legalizowany w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, a następnie potwierdzone dokumenty są tłumaczone na język polski.

 • KONSULAT POLSKI W BANGKOKU

  W państwa imieniu składamy dokumenty w Polskim Konsulacie w Bangkoku, nastepnie po 2 dniach odbieramy potwierdzone dokumenty.

 • WYSŁANIE DOKUMENTÓW

  Wysyłamy do Państwa kurierem (5-7 dni) komplet dokumentów, które wystarczy złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce by zarejestrować związek małżeński.

 • rganizacja zaślubin w willi

  Mistrz Ceremoni udzielający ślubu w języku polskim. Dodatkowo zorganizujemy dla Państwa symboliczną ceremonię piasku.

 • Dekoracje kwiatowe

  Altana z kwiatów, bukiet dla Panny Młodej, Butonierka dla Pana Młodego

 • Reportaż foto

  Zapewniamy fotografa, który wykona reportaż ślubny. Fotograf jest do dyspozycji przez 1h. Otrzymają Państwao 100 zdjęć z czego wybrane 30 może zostać wyretuszowane.

 • DODATKI

  Dodatkowo zapewniamy muzykę z głośników bezprzewodowych podczas trwania ceremonii a także transfer z lotniska do villi i z powrotem dla max 6 osób oraz masaż dla Pary Młodej (1h)

 • JEDZENIE

  W pakiecie znajdą Państwo również bufet owocowy dla 6 osób, butelkę schłodzonego prosecco wraz z kieliszkami, tort (21 cm), bezalkoholowe powitalne drinki dla każdego z gości (max 6 osób)

 • NOCLEG

  W ramach tego pakietu otrzymają Państwo nocleg na 3 noce dla 6 ośób w willi wraz ze śniadaniami oraz romantyczne przystrojenie pokoju Pary Młodej na noc poślubna

 • KOORDYNACJA

  W dniu zaślubin będzie z Wami obecny polskojęzyczny konsultant ślubny. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji 24h.

ŚLUB W TAJLANDII​

Tworzony z miłością