Skip to content

FORMALNOŚCI

Organizacja i legalizacja ślubu zawartego w Tajlandii.

Previous
Next

DOKUMENTY

Nie radzicie sobie z gąszczem przepisów? Przeraża Was perspektywa kontaktów z tajska biurokracją? Chcecie być pewni, że Wasz ślub w Tajlandii odbędzie się w terminie a przede wszystkim wszystkie dokumenty i procedury będą odpowiadały polskim i tajskim standardom prawnym? Ten pakiet jest dla Was. Mając duże doświadczenie w kontaktach z urzędnikami polskiego konsulatu, tajskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz lokalnymi urzędnikami, zajmiemy się organizacją dokumentów by związek małżeński zawarty w Tajlandii został bez problemu zalegalizowany w Polsce.

 • KONSULAT POLSKI W BANGKOKU

  Umawiamy dla Państwa wizytę w Polskim Konsulacie w Bangkoku. Para młoda musi pojawić się w Konsulacie osobiście, na min. 7 dni przed ceremonią. Pozostałymi formalnościami zajmujemy się my.

 • MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH W BANGKOKU

  W Państwa imieniu składamy dokumenty w Ministerstwie Spraw Zagranicznych by zostały one przetłumaczone na język tajski i zalegalizowane.

 • URZĄD STANU CYWILENGO NA KOH SAMUI

  Umawiamy wizytę na zawarcie związku małżeńskiego w Urzędzie, pomagamy na miejscu by dopełnić całą procedurę zawarcia związku małżeńskiego w Tajlandii.

 • TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW I LEGALIZACJA

  Tłumaczymy akt ślubu najpierw na język angielski i legalizowany w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, a następnie potwierdzone dokumenty są tłumaczone na język polski.

 • KONSULAT POLSKI W BANGKOKU

  W państwa imieniu składamy dokumenty w Polskim Konsulacie w Bangkoku, nastepnie po 2 dniach odbieramy potwierdzone dokumenty.

 • WYSŁANIE DOKUMENTÓW

  Wysyłamy do Państwa kurierem (5-7 dni) komplet dokumentów, które wystarczy złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce by zarejestrować związek małżeński.

ŚLUB W TAJLANDII​

Tworzony z miłością