Skip to content

CEREMONIA NA PLAŻY

Previous
Next
Na temat ślubu na plaży chyba nie musimy się rozpisywać. Podejrzewamy, że sama wizja takiej ceremonii pojawia się w marzeniach prawie wszystkich zakochanych romantyków. Żadne miejsca na ślub nie dorównają piaszczystej plaży, na tle zapierającego dech w piersi zachodu słońca, przy szumie morza i pod uroczą, ozdobioną kwiatami altanką. Wręcz filmowa sceneria, nierealne kolory, egzotyczne potrawy mogą stać się Waszym udziałem niemalże na wyciągnięcie ręki, ponieważ doskonale wiemy jak to zorganizować. Tak! zrealizowaliśmy już niejeden ślub na plaży i gwarantujemy, że Państwa będzie niezapomniany i malowniczy a moment ceremonii pozostanie już w Waszej pamięci na zawsze!
 • Organizacja zaślubin na plaży

  Mistrz Ceremonii udzielający ślubu w języku polskim

 • Dekoracje kwiatowe

  Altana z kwiatów, bukiet dla Panny Młodej, Butonierka dla Pana Młodego

 • DODATKI

  Dodatkowo zapewniamy muzykę z głośników bezprzewodowych podczas trwania ceremonii, transfer z miejsca noclegu i powrót dla 2 osób.

 • KOLACJA

  W pakiecie jest również kolacja na plaży dla 2 osób. W menu znajdują się 4 dania (menu do wyboru). By wznieść toast zaraz po zawarciu związku małżeńskiego zapewniamy również schłodzonego szampana i kieliszki.

 • KOORDYNACJA

  W dniu zaślubin będzie z Wami obecny polskojęzyczny konsultant ślubny. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji 24h.

ŚLUB W TAJLANDII​

Tworzony z miłością