Skip to content
Slide 1

O Nas

Zorganizujemy ślub Twoich marzeń w Tajlandii!

Tajlandia to idealne miejsce na sielankowy ślub.

ZARĘCZYNY

Od dłuższego czasu planujesz się oświadczyć, ale nie wiesz jak to zrobić? Twoja dziewczyna marzy o nietuzinkowych zaręczynach, a Ty nie masz pomysłu czym ją zaskoczyć? Pomysł na zaręczyny powinien być odzwierciedleniem uczucia między Wami, podkreśleniem pamięci o wspólnych chwilach i upodobaniach partnerki. Aby każdy szczegół został dopięty na ostatni guzik, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalisty. Z przyjemnością Pomożemy Ci w realizacji zaręczyn w Tajlandii!

ODNOWINY

Egzotyczny urlop może stać się idealną okazją do odnowienia przysięgi małżeńskiej. Jubileuszowe obchody wiążą się wtedy z niezapomnianymi wrażeniami… zakochajcie się w sobie jeszcze raz! Odnowienie przysięgi jest również wyszukanym prezentem dla Rodziców lub Teściów – wystarczy dyskretny sondaż pośród rodziny, aby się o tym przekonać – to gwarancja sukcesu na wyśmienity, jubileuszowy upominek! Tajlandia to miejsce stworzone do takiego świętowania-życzliwi i uśmiechnięci ludzie, piękna sceneria. Z przyjemnością Pomożemy Ci w organizacji odnowienia przysięgi małżeńskiej w Tajlandii.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór Panieński to (w większości przypadków) jedyna taka impreza w życiu. To wyjątkowa okazja, aby spędzić niezapomnianą imprezę w damskim gronie, zanim jedna z was zmieni swoje życie na zawsze. Rozumiemy wyzwanie, jakim jest zorganizowanie imprezy dla grupy, szczególnie gdy jest ona za granicą. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w całej organizacji i zapewnić niezapomniane przeżycia.

WIECZÓR KAWALERSKI

Wieczory kawalerskie już dawno nie przypominają typowego jeżdżenia długaśną limuzyną od baru do klubu i dalej do kolejnego pubu. Dzisiaj coraz częściej to imprezy szczegółowo zaplanowane – niemalże tak, jak samo wesele. Dla niektórych osób jest to nie tylko rodzaj oficjalnego pożegnania się ze „stanem wolnym”, ale również forma odstresowania się w natłoku różnych weselnych przygotowań. Jednak, aby ten wieczór należał do udanych musi być odpowiednio przygotowany. Zorganizujemy dla Was niezapomniany wieczór kawalerski w Tajlandii!

ŚLUB W TAJLANDII

Tworzony z miłością