Skip to content
Slide 1

Pakiety

Zacznij planować już dziś

Znajdź idealne miejsce na ślub w Tajlandii

Formalności
- Więcej -

FORMALNOŚCI

Organizacja i legalizacja ślubu zawartego w Tajlandii
฿ 48.000
  • Nie radzicie sobie z gąszczem przepisów? Przeraża Was perspektywa kontaktów z tajska biurokracją? Chcecie być pewni, że Wasz ślub w Tajlandii odbędzie się w terminie a przede wszystkim wszystkie dokumenty i procedury będą odpowiadały polskim i tajskim standardom prawnym? Ten pakiet został stworzony właśnie dla Was.
Popular

ŚLUB W WILLI

Koh Samui
฿ 158.000
  • Malownicza, klimatyczna, szalenie inspirująca a do tego z przepięknym widokiem na zatokę oraz sąsiadujące wyspy – taka jest nasza willa Cassia. To nie jedyny powód aby zdecydować się na taką właśnie formę spędzenia tego wyjątkowego dnia. Ślub w Willi zagwarantuje Państwu prywatną, intymną i luksusową atmosferę fundując prawdziwie ekskluzywne święto gdzie Twoje „tak” zostanie uwiecznione na tle zapierającego dech w piersiach tła lazurowego oceanu i nieba.
Popular
Ślub w willi
- Więcej -
Ceremonia na plaży
- Więcej -

CEREMONIA NA PLAŻY

Koh Samui
฿ 51.000
  • Na temat ślubu na plaży chyba nie musimy się rozpisywać. Podejrzewamy, że sama wizja takiej ceremonii pojawia się w marzeniach prawie wszystkich zakochanych romantyków. Żadne miejsca na ślub nie dorównają piaszczystej plaży, na tle zapierającego dech w piersi zachodu słońca, przy szumie morza i pod uroczą, ozdobioną kwiatami altanką.
Popular

CEREMONIA NA KATAMARANIE

Koh Samui
฿ NAPISZ DO NAS
  • Bajeczne śluby w tropikach to nasza specjalność! Tajlandia oferuje wiele egzotycznych miejsc weselnych nad morzem lub w górach z najlepszymi widokami na dżunglę czy ocean. Jeśli jednak myślisz, że ślub w willi czy na plaży to najromantyczniejsza opcja pod słońcem to pomyśl o ceremonii na katamaranie! Co myślisz o wypowiadaniu magicznego słowa „Tak” na otwartym morzu?
Popular
Ceremonia na jachcie
- Więcej -

ŚLUB W TAJLANDII

Tworzony z miłością